English Online Katalog Teknik Bilgiler

Hakkımızda

Metal Servis  firmasının  ticari faaliyetlerinin yanında 2006 yılından bu yana yürüttüğü üretim faaliyetleri zaman içinde büyümüş, nihayet ayrı bir çatı altında  devam ettirmek ihtiyacı ve düşüncesiyle  Euroform Çelik İmalat San. Ve Tic.Ltd.Şti  firması  2014 yılı temmuz ayında kurulmuştur.

Kuruluş amacı üretim faaliyetlerini çeşitlendirmek, geliştirmek, büyütmek  ve ülkemize faydalı, örnek bir üretim şirketi kazandırmaktır.

EuroformÇelik ; Tamamı paslanmaz çelik olmak üzere; alın kaynaklı dirsek, te, redüksiyon , kep imalatlarının yanı sıra proje bazlı özel çelik imalatlar yapmaktadır.
Paslanmaz çelik alın kaynaklı dirsek, te, redüksiyon ve özel çelik imalatlar (resme göre imalat, spool imalatı) üretimi yapmaktadır. Üretiminde birinci sınıf sertifikalı hammadde kullanmaktadır. Faaliyetlerini ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi kapsamında yürütmektedir. Ayrıca CE/PED 97/23 EC basınçlı kaplar direktifine  göre ürün güvenilirliğini sağlamaktadır. Sahip olduğu tecrübesi ile gelişen teknolojiyi takip ederek üretim teknolojisini sürekli iyileştirmektedir. Ayrıca portföyüne yeni ürün grupları ekleme düşüncesi ile önümüzdeki orta vadede faaliyetlerini BURSA – ORHANGAZİ de kurulmuş olan modern tesislerinde arttırmak hedefindedir.